Siesta Fan Club - Audycje


Idź do treści

Siesta

Strona główna --> Audycje --> Siesta

Audycja muzyczna prowadzona przez Marcina Kydryńskiego w Programie Trzecim Polskiego Radia w każdą niedzielę, od 15 do 17, począwszy od roku 2001. Rozpoczyna ją zawsze charakterystyczny utwór Siesta Theme. W okresie od 9 lipca 2006 r. do 27 grudnia 2009 r. miała swoje internetowe odzwierciedlenie na stronie www.muzyka.pilsner.pl. Audycja "Siesta" zniknęła z wymienionej strony z końcem grudnia 2009 r., ale członkowie Klubu Miłośników Audycji "Siesta" mogą tych starszych audycji nadal słuchać, udostępnionych w ramach stosunku towarzyskiego (patrz "Wejście do Klubu") na podstronach strony Audycje archiwalne.
Z powodów technicznych i ze względu na wymogi Prawa autorskiego jakość tych nagrań celowo jest nieco niższa od tej ze strony www.muzyka.pilsner.pl, gdyż przy odtwarzaniu poszczególnych audycji archiwalnych chodzi bardziej o przekazanie walorów edukacyjnych audycji - w tym narracji Prezentera - niż o dosłowne "puszczanie" piosenek.
Nowsze audycje, tzn. te emitowane począwszy od 1.01.2010 r. udostępniane są obecnie przez Polskie Radio w ramach internetowego kanału tematycznego Moje Polskie Radio. Natomiast samych utworów siestowych najprościej, niedrogo i z wysoką jakością dźwięku najlepiej słuchać z płyt z serii Siesta. Muzyka Świata oraz z serii Siesta Festival/Siesta w Studio.
Strona główna           Audycje           Siesta                                                                                                    Audycja "Siesta"


Powrót do treści | Wróć do menu głównego