Kilka pomysłów na upominek dla weselników

Moda na podarunki, jakimi Młoda Para darzy własnych gości, pojawiła się w naszym kraju całkiem niedawno.
Nie musi to być rzecz jasna wódka weselna czy też kilka kawałków tortu.

klienci

Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
Pojemnik do pakowania próżniowego Dafi Vacuum

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Można gościom dać konkretny, spersonalizowany upominek. Nie są to jednakże drobiazgi, które da się przygotować w godzinę, jednakże powinniśmy pamiętać, iż radość obdarzonego jak też zapamiętanie prezentu są bezcenne. To nadzwyczaj miła tradycja, ażeby nie podchodzić do niej z nudą (większa część par daje podarunek w postaci migdałów w woreczku z organzy), należy spersonalizować nasze drobne podarki.
Ciastka i cukiereczki są współcześnie najczęściej spotykanym podarkiem. Można względnie bez trudu zmieścić się w budżecie jak też są proste do wykonania. Kiedy decydujecie się na taką odmianę podziękowań – podchodźcie do niej pomysłowo, wykorzystując jakieś śliczne opakowania (dla przykładu nieduże fiolki na przyprawy są tanie i fajnie się prezentują) albo oklejcie pudełeczka w etykiety z Waszym toposem ślubnym.

Jeżeli interesuje Cię ten tekst, to bardzo dobrze, ponieważ ten opublikowany poniżej także ma równie istotne informacje – nie zwlekaj, tylko zobacz go.

Podziękowanie weselnikom niewielkim kluczykiem może mieć szczególne przesłanie. To rzecz materialna, jaką zachowają oraz zarazem taka, którą możesz przygotować w nadzwyczaj osobisty sposób. W owym przypadku napływają na myśl dedykacje o podziękowaniu za wspólne otwarcie nowych drzwi. Doskonały podarunek na nowej drodze życia, nawiązujący symboliką do pielęgnacji rośliny jak miłości.

Możesz podarować sukulent, niedużą roślinkę do skalniaka, kwiatka, ziółka czy też małą sadzonkę drzewka. Istnieje wiele roślinek, które bez trudu można kupić w dużej ilości i miniaturowej wersji. Do tego ładne doniczki, nawet ze zwyczajnych szklanek i gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*