Podobno kobiety i mężczyźni dzielą się na takich, którzy kawę uwielbiają i takich, którzy istnieć bez niej nie potrafią – kawa od stuleci jest luksusowym towarem smakoszy

Nie ma na świecie takiej osoby, która przynajmniej raz w życiu nie skosztowałaby kawy. Wszyscy potrafią rozpoznać jej smak. Zapach kawy jest uchwytny z daleka i nie ma szans, aby go pomylić z czymś innym.

upominek

Autor: Mover el Bigote
Źródło: http://www.flickr.com
Kawa to trunek rodem z Olimpu. Ludzie popijają ją z miłością, ale także z pasją przygotowują i produkują.
krokiet

Autor: Martin Cooper
Źródło: http://www.flickr.com
Kawa Vergnano jest jednym z dowodów na to jak miłość do kawy jest widoczna w każdej filiżance.

Zajrzyj na nową witrynę i dowiedz się również (http://www.optyk-trejnowski.pl/szkla) więcej o podobnej tematyce. Pod tym linkiem przygotowaliśmy dla Ciebie niemało wpisów.

firma została założona w latach osiemdziesiątych dziewiętnastego wieku w północnej części Włoch i do obecnych czasów prowadzi prym wśród wyjątkowych kaw świata. Dobór tylko najwyższej jakości ziaren, regularna weryfikacja jakości oraz oddanie odwiecznym procedurom palenia to zapewnienie doskonałego produktu. Firma sprzedaje również młynki i ekspresy do kawy, aby aromat kawy vergnano odczuwalny był jeszcze bardziej i intensywniej.

sport

Autor: www.holle.pl
Źródło: www.holle.pl
Kolejnym ideałem kawy o niezwykłym smaku jest Coffeelab (dostępne na stronie qualiashop.pl/74-coffeelab). Jest to przykład krajowej palarni, która pomimo młodego wieku w niczym nie podporządkowuje się starszym kuzynkom z Włoch lub Austrii. Swoją siedzibę mają w Warszawie i jak sama nazwa podpowiada – lab znaczy laboratorium – dzieją się u nich niesłychane rzeczy. Takich mieszanek i wariacji na temat kawy nie wyparłby się sam mistrz. Szefowie Coffeelab zdecydowali się postawić na młodość.

Dzięki niej nie ograniczają się to starych metod i cały czas próbują nowatorskich połączeń co daje niebywałe rezultaty.
Nawet jeżeli nie jesteście miłośnikami kawy, dla niektórych filiżanek wypełnionych tym boskim trunkiem warto uczynić wyjątek i poczuć ten wyjątkowy smak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*