Te patyczki można stosować na dużo sposobów, zarówno do jedzenia, jak także do pozostałych zajęć

Dzieci lubią zajadać słodycze, bo to najprawdziwsza rozkosz dla podniebienia. Mamy chcą sprawić im przyjemność, lecz równocześnie martwią się, czy w podanych słodkościach nie mieści się zbyt dużo chemii oraz konserwantów, jak też samego cukru.

Obecnie to już nie problem, bo słodycze można wyprodukować w swojej kuchni. Są do tego specjalne akcesoria.
garnki

Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com
Lody we własnym wykonaniu
Starczy zakupić ładne patyczki do lodów użyteczna strona żeby zrobić swoje własne lody. To nic trudnego, bo w sieci można wyszukać wiele ciekawych przepisów na podobne słodkości. Z pewnością będą one tak samo smaczne, jak te kupione w sklepie albo kawiarni, a na dodatek okażą się zdrowsze, gdyż nie zawierają sztucznych barwników oraz e-dodatków. Można w nich także ograniczyć dodatek cukru. Tak dobre lody to nieodłączny element rodzinnych biesiad przy stole, szczególnie w okresie wakacyjnym.
Lizaki dla maluszków w smacznej postaci
Również lizaki cieszą się gorącym zainteresowaniem najmłodszych, lecz w większości przypadków znajdują się w nich sztuczne barwniki oraz okazują się bardzo słodkie. Czy takie słodycze także można wykonać we własnym zakresie? Naturalnie, że tak, należy jedynie nabyć specjalne patyczki do lizaków – przenieś mnie do źródła. Dzisiaj bywają one dostępne w wielu marketach, w dodatku w naprawdę szerokim i ciekawym asortymencie.

Dzięki temu każdy ma szansę je nabyć i wyprodukować słodycze (zobacz także tureckie słodycze) dla siebie oraz swoich najbliższych. Domowe lizaczki z pewnością będą wyjątkowo smakowite i urzekną dzieci. A na dodatek takie patyczki można wykorzystywać także przy zajęciach plastycznych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*