Dodatki do lokalu restauracyjnego.

Nasz sklep internetowy, proponuje sprzedaż akcesoriów do lokalu gastronomicznego. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze profesjonalne doświadczenie i wiedza, pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zadań i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży dodatków branży gastronomicznej w Polsce.

poznaj Decorest

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com
Forma karty menu ma tak same duże znaczenie jak oferta serwowanych przez kucharza potrwa. Dobrze dobrana forma karty i właściwa treść skłoni gościa restauracji do zamówienia naszych potraw. Karty menu restauracji muszą być nie tylko czyste i świetnie rozplanowana, ale także oryginalne! Duże znaczenie ma papier z jakiego zostały wykonane, kolorystyka, wykorzystana czcionka oraz projekt graficzny. Wszystkie wymienione detale powinny być spójne z wizją naszego lokalu gastronomicznego – muszą być nawiązaniem do wnętrza i panującego w restauracji klimatu, jak również budzić emocje na jakich nam zależy.

Karty menu restauracji (decorest.pl/) są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj by karta była czysta, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, niebanalnym wzornictwem oraz trwałością. Za sprawą zastosowania materiałów najwyższej jakości, są również odporne na nieczystości. Oferujemy profesjonalne (zobacz pozycjonowanie w Google) karty menu restauracji w dowolnych wymiarach i najmodniejszych wzorach. Wytwarzamy karty ze skór, drewna, kartonowe i z wielu innych materiałów. Wzornictwo i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju lokalu klienta. Napisy wykonujemy różnorodnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itd.. Karta menu restauracji zazwyczaj posiada 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Proponowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, ale też fotografie albo grafikę.

karta menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji będą wyglądać inaczej w lokalach, nastawionych na obsługę klientów z małymi dziećmi, a inne karty menu wybieramy do restauracji prestiżowych, które często obsługują biznesmenów..Istotne jest, aby pod koniec każdego dnia pracy w restauracji sprawdzić czy karty nie są brudne, czy między kartkami nie znalazły się jakieś resztki potrwa. Taka z pozoru mała gafa może mieć ogromny wpływ na wizerunek naszej restauracji.

Dodatkowo polecamy przyprawniki – niebanalne i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy posiadają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Szwajcarska precyzja i najlepszej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala zobaczyć zawartość wszystkich pojemniczków. Dodatkowo pojemniki posiadają dokładne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniami i proste do wymiany.
Poza tym musimy pamiętać o regularnym myciu przyprawników i wsypywaniu świeżych przypraw. Restauracja to jeden z najcięższych biznesów. Wszystko jest niezmiernie istotne, żeby w obliczu silnej konkurencji właśnie nasza restauracja zapraszała do zamówienia dań i do powrotu w to samo miejsce. A jak wiemy diabeł tkwi w szczegółach! Odpowiednie karty menu restauracji i przyprawniki to niezwykle ważne dodatki, które powinny tworzyć zgraną całość i mają duże znaczenie w tworzeniu wizerunku każdego lokalu gastronomicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*