Nierzadko zdarza się, że mamy ochotę założyć interes, ale boimy się — może należałoby podumać o pracy pod rozpoznawalną marką

Masa osób myśli o tym, aby zacząć własny biznes. Są pełne zapału i pasji. Pragną samodzielnie sobie ze wszystkim poradzić. Boją się jednak podjąć ryzyko finansowe, ponieważ nie są pewne, czy ich plan się uda.

Grillowanie

Autor: Tim Sackton
Źródło: http://www.flickr.com
franczyza

Autor: secretlondon123
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, które chcą założyć swój sklep czy kawiarenkę, są najczęściej pełne chęci do pracy. Posiadają głowy pełne planów oraz uśmiech nie schodzi im z buzi. Jeśli jednak są młode, to mogą nie mieć potrzebnej ilości pieniędzy, by założyć biznes. Jeżeli oprócz tego mają rodziny i dzieci, to są zmuszone myśleć o ich przyszłości i nie mogą się porywać na cele nieosiągalne. Nie mogą mieć podejścia w stylu: jeśli mi nie wyjdzie, to zamknę cukiernię. To niezwykle nierozważne. Zatem jeżeli naprawdę mamy plan coś otworzyć i sami sobie być szefem, to może należy pomyśleć o franczyzie. Spełni to wszystkie nasze marzenia o posiadaniu swojego interesu.

Wejdź na ten odnośnik oraz zobacz w treści (https://warsaw.nobuhotels.com/pl/) zamieszczony w tamtym miejscu tekst. Są tam uzupełniające informacje. One też podnoszą tę kwestię.

Dodatkowo będziemy członkami dużej firmy. Od właściciela loga dostaniemy możliwość otwarcia sklepu lub kawiarenki pod ich szyldem. Rzecz jasna będziemy musieli za to zapłacić, ale przynajmniej będziemy mieli pewność, że nie zabraknie nam klientów. ludzie wolą wstąpić do miejsca, które rozpoznają. Są wtedy pewni jakości usług. Z tego powodu franczyza pomoże nam w lepszym starcie ze swoim punktem usługowym.

Nie zapominajmy tylko o tym, żeby przed podjęciem decyzji sprawdzić, czy nie będziemy mieć w okolicy zbyt dużej konkurencji. Nie ma przecież większego sensu otwieranie czwartej cukierni na tej samej ulicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*