Tort ślubny – czym powinno kierować się w czasie jego wyboru?

Tort ślubny to niesłychanie ważny element całego wesela. W czasie jego wyboru bezsprzecznie powinno się zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy – jego smak i design. Stosownym pomysłem jest umówienie się na degustację paru różnych tortów, dzięki czemu swobodniej wybierzemy ten, który będzie nam odpowiadać. Wybranie smaku tortu bez degustacji może okazać się błędem, bowiem nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy albo waniliowy może się okazać, iż będzie on bez wyrazu, zbyt słodki czy też za gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak ważna. Dzięki temu znajdziemy smak, jaki najbardziej będzie nam podobać się.

ślub

Autor: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com

Wygląd tortu jest niemniej ważny. Bezspornie ma obowiązek on pasować do koncepcji ślubnej. Możemy zdecydować się na biały, klasyczny tort tort urodzinowy dla żony ślubny, jednak coraz więcej Par Młodych planuje wesela z głównym motywem kolorystycznym. Jeżeli na naszym weselu panuje błękit, fiolet albo czerwień to naturalnie tort ślubny także powinien odzwierciedlać ten motyw. Cukiernie prześcigają się teraz w wymyślaniu coraz to nowszych, bardziej kreatywnych tortów ślubnych. Rozliczne zdobienia, kolory, kontury – obecne torty wolno określić żywymi dziełami sztuki. Bezsprzecznie wskazane jest poświęcić nieco czasu na to, żeby odnaleźć ten wymarzony, najpiękniejszy i jednocześnie wyborny tort – klik. Nie sugerujmy się wyłącznie zdjęciami w Internecie!

ślub

Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Zawsze samodzielnie udajmy się do danej cukierni oraz zobaczymy nie tylko portoflio, lecz także już stworzone torty, które są przystępne w ofercie. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdę, w związku z tym sugerowanie się jedynie zdjęciem zdoła okazać się zgubne. Jeśli w Dniu Ślubu nie potrzebujemy zastać ciężkiej niespodzianki oraz ujrzeć tortu, jaki w ogóle nie odpowiada naszym wyczekiwaniom oraz naszemu zamówieniu – poprawnie przyłóżmy się do wyszukania zalecanej, biegłej cukierni. Należałoby także zaznajomić się z opiniami Konsumentów, jacy zamawiali torty ślubne z danej cukierni.

Więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*