Siesta Fan Club


Idź do treści

Forum dyskusyjne, Facebook i inne formy aktywności internautów

Strona główna --> Forum dyskusyjne


Forum dyskusyjne
Od 1 stycznia 2015 r. Forum dyskusyjne Klubu Miłośników Audycji "Siesta" już nie jest dostępne.
Zapraszam natomiast do naszej strony na Facebooku (patrz poniżej).

Facebook
Zapraszam również do naszej strony na w serwisie Facebook. Jak to zrobić najprościej? Przekopiuj blokiem podany poniżej adres:
                         https://pl-pl.facebook.com/pages/Siesta-Fan-Club/118933968138497
do wiersza poleceń otwartej uprzednio nowej karty przeglądarki (technika ramek uniemożliwia tutaj zastosowanie bezpośredniego linku).
Na stronie Siesta Fan Club na Facebooku znajdziesz dużo muzyki siestowej w postaci najlepszych wideoklipów z YouTube i nie tylko.
Każdy członek społeczności facebookowej może umieścić tam swój wiedeoklip, zdjęcia lub inna formę prezentacji.
Facebook jest znakomitą platformą do nawiązywania i rozszerzania kontaktów na odległość, w szczególności kontaktów wzajemnych pomiędzy Klubowiczami. Dalsze informacje: Aktualności.

Microsoft Windows Live
Aplikacja ta oferuje usługi: Hotmail, Messenger i SkyDrive stanowiąc doskonałą platformę do działalności klubowej w takim klubie jak nasz.
Członkowie Klubu mogą tutaj wygodnie prezentować swoje zainteresowania i dokonania, kontaktować się wzajemnie, pomagać sobie w
sprawach związanych z zamiłowaniami muzycznymi i nie tylko. Na wirtualnym dysku klubowym mogą nie tylko umieszczać swoje materiały,
mogące zainteresować innych, ale też pobierać materiały przygotowane przez innych Klubowiczów. Naturalnie o ile są legalne.
Więcej informacji na Aktualności. Rejestracja w Windows Live: http://home.live.com/.

Poczta mailowa
Nie należy zapominać, że nie tylko członkowie Klubu mogą pisać maile na adres siestafanclub@onet.pl (czyli do mnie).
Wielokrotnie odpowiadałem na różne pytania dotyczące "Siesty" niezależnie od tego, czy był to Klubowicz, czy nie.
Zachęcam do zapisania się do Klubu, bo wtedy można będzie korespondować nie tymlko ze mną, ale też z innymi członkami Klubu. Oczywiście z zasady nie udostępniam adresów mailowych internautów, którzy do mnie piszą. Jeżeli jednak ktoś chce nawiązać kontakt
mailowy np. z członkiem Klubu zamieszkałym w tej samej miejscowości co on i poprosi mnie o napisanie do takiej osoby z podaniem jego
adresu, to naturalnie umożliwię nawiązanie takiego kontaktu. Nie każdy lubi Facebooka, potrafi i chce posługiwać się tym portalem społecznościowym. (Choć osobiście ja bym zalecał tę formę komunikacji. Trzeba jedynie zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa danych osobowych i poufnością korespondencji.)

Kontakt telefoniczny i poprzez Skype'a
Nie lubimy podawać osobom, które słabo znamy, naszego numeru telefonu. I słusznie. Jeżeli jednak mamy konta e-mail, konto na Facebooku czy innym portalu społecznościowym, to Skype automatycznie wyszuka tych naszych znajomych, którzy mają konta i u niego.
Już 4 lata temu niektórzy internauci, zapisując się do Klubu, sami pisali, jak dzwonić do nich poprzez Skype'a. Ja do tej pory nie nadużywałem tej możliwości i mnie specjalnie nie "nękano" rozmowami, choć w moim komputerze Skype jest domyślnie włączony.
Teraz - w związku z opisaną wcześniej reorganizacją Klubu - uzupełniłem listę kontaktów Skype'owych o Klubowiczów znalezionych na Facebooku. Osoby, które jeszcze nie są członkami Siesta Fan Clubu, a chciałyby nimi zostać, serdecznie zapraszam. Obecnie jest miejsce dla nowych członków, którzy - w myśl nowego regulaminu - uzyskają uprawnienia pozwalające na zapoznawanie się z treściami objętymi ochroną prawa autorskiego w ramach tzw. "stosunku towarzyskiego". "Do napisania" i do usłyszenia!

Stanisław Chyrczakowski
(Aktualizacja 3.05.2014 r., następnie 7.01.2015 r.)


Powrót do treści | Wróć do menu głównego