Siesta Fan Club


Idź do treści

Wejście do Klubu Flaga


Twoja przeglądarka nie obsługuje technologii flash.

Josh Woodward - 20/20


Dzień dobry!
Witam w progach wirtualnego Klubu Miłośników Audycji "Siesta", czyli strony www.siestafanclub.pl.
Zaznajomienie się z moją stroną internetową pozwoli Państwu na pełniejszy odbiór wspaniałej muzyki, prezentowanej w każdą niedzielę w godzinach od 15.00 do 17.00 w Programie III Polskiego Radia przez pana Marcina Kydryńskiego.

Sądzę, że informacje, jakie Państwo znajdą na dalszych stronach niniejszej witryny, rozszerzą Państwa wiedzę o audycji "Siesta", o muzyce, muzykach, płytach i o słuchanych utworach.
W przeciągu 8 już lat istnienia strony tych informacji zgromadziło już się sporo, a będzie ich z upływem czasu sukcesywnie przybywać. Zapraszam do słuchania, oglądania i czytania materiałów na stronie, do wejścia we wspaniały świat utworów muzycznych, artystów i płyt kompaktowych.

Niniejsza strona może również ułatwić nawiązanie kontaktów osobistych pomiędzy osobami zainteresowanymi jazzem, popem, bluesem i muzyką świata, czyli naszymi Klubowiczami.

Nasz Klub ma 2 wejścia:

1) Wejście dla wszystkich członków Klubu jest wolne, prowadzi do standardowej wersji witryny.

2) Wejście dla uprawnionych członków Klubu jest kontrolowane, prowadzi do rozszrzonej wersji witryny, wzbogaconej
    o treści objęte ochroną Prawa autorskiego (patrz poniżej).


Rozszerzona wersja strony zawiera tę samą informację o muzyce siestowej, muzykach i płytach, co wersja standardowa. Różni się tylko bogatszym materiałem ilustracyjnym.


Rozróżnienie pomiędzy tymi 2 wejściami jest niezbędne ze względu na wymogi prawa autorskiego. Chodzi o to, że zamieszczone w dalszej części witryny treści prezentowane są osobom w ramach tzw. "dozwolonego użytku", obejmującego udostępnianie pobranych z Internetu materiałów osobom, z którymi autor strony pozostaje w związku osobistym lub w stosunku towarzyskim. Takimi osobami są niektórzy członkowie Klubu Miłośników Audycji "Siesta". Ich liczba musi być ograniczona - w przeciwnym wypadku naruszyłoby to interesy twórców prezentowanych dzieł.
Podstawa prawna opisana jest poglądowo np. w artykule "Pobieraj legalnie", PC Format 3/2010 str. 34-35.


Obecnie uprawnienia do dostępu do treści chronionych prawem autorskim otrzymują jedynie ci Klubowicze, których znam osobiście oraz osoby, z którymi kontakt korespondencyjny mam od lat, przy czym w takim przypadku korespondencja ta nie może się ograniczać jedynie do zgłoszenia zapisania sie do Klubu w roku 2010 i później.

Informacje znajdujace się pod linkiem Informacja o Klubie, a także na podstronie O Klubie/O Klubie (2)
znajdującej się we wnętrzu witryny będą wkrótce zaktualizowane.


Z poważaniem

Stanisław ChyrczakowskiStanisław ChyrczakowskiOpis ostatnich aktualizacji dostępny jest z obu stron głównych witryny
Copyright 2010-2018 Stanisław ChyrczakowskiStrona powitalna                                                                                  Powrót do góry stronyPowrót do treści | Wróć do menu głównego